Společnost Multiloteri (člen skupiny Bonver Group)  se specializuje na vývoj a výrobu herních systémů pro loterijní a herní průmysl. 

Dlouhodobé sledování vývoje a potřeb herního průmyslu vyústilo v řadu inovativních řešení, jenž nyní společnosti Multiloteri zajistily neochvějnou pozici v tomto odvětví.

Multiloteri s.r.o. již v roce 2010 představila inovativní projekt  MLT® - Mobilní Loterijní  Terminál™  a nyní uvádí na trh svou první modelovou řadu s produktovým označením one™. Časový rozestup byl věnován nelehkému ale velmi pečlivému vývoji a marketingu systému MLT® one™ a jeho registraci u patentových úřadů v řadě zemí. 

Naši pracovníci se dlouhá léta zabývají problematikou provozu herních zařízení, psychologií a potřebami hráčů, aby mohli včas reagovat na každý důležitý podnět. Základním cílem naší společnosti je tedy nabídnout všem zákazníkům a obchodním partnerům sofistikované, vysoce kvalitní a dokonale zpracované herní zařízení, které jim dopomůže udržet krok s nastupujícími technologiemi  a  trendy. 

Nabízíme velmi širokou škálu modifikací systému MLT® one™ , ale jsme schopni naše produkty dále  přizpůsobit i individuálním požadavkům každého klienta. Dle konkrétního zadání či pouhého přání vyrobíme a dodáme MLT® one™ v naprosto originálním a osobitém designu, který splní i nejnáročnější požadavky a kritéria každého klienta.

 

Projekt MLT®

si již od prvopočátku získal zaslouženou pozornost odborné veřejnosti, která ho vnímá jako chybějící a potřebný článek mezi klasickými sloty a internetovými kasiny. V souvislosti s dnešním globálním nástupem tabletů, získává náš prvotní záměr ještě více na síle, významu, pochopení a nezbytnosti.