3D interaktivní ruleta  

3D ruleta ve Full HD kvalitě umožňující realistický a velkolepý zážitek ze hry,
nabízí více než 400 animací spinů a mnoho detailních atraktivních sekvencí hodů. 

3D interaktivní ruleta ve Full HD kvalitě

umožňující realistický a velkolepý  zážitek ze hry. Je dodávaná jako součást systému MLT one™ a nabízí více než 400 animací „padlých“  čísel a mnoho detailních atraktivních sekvencí hodů. Svou prvotřídní vizuální kvalitou, propracovaností každého detailu a originálním vzhledem patří k naprosté špičce v oblasti interaktivních hazardních her.

Hráč má na tabletu k dispozici zobrazení  klasického hracího  „plátna“ i race tracku. V menu je dále k dispozici přehledná tabulka statistik, uživatelské nastavení, nápověda a funkce přivolání krupiéra.

MLT® one™ propojeno s externími monitory dovoluje integraci her se společnou animací jako je Ruleta, *Craps, Sic Bo, Black Jack, Baccarat, Texas hold´em Poker, Bingo …

Systém one™

Systém one™ umožňuje hráči sledovat jednotlivé spiny rulety  jak na samotném tabletu, tak i na externí TV stěně, čímž  se hra rulety stává ještě mnohem atraktivnější  a zábavnější.

Sledování animací spinů rulety na tabletu zaručuje hráči pohodlí a diskrétnost -  TV stěna zase dokonalý výhled a společenskou atmosféru casina.

Neporovnatelně nižší pořizovací i provozní náklady jsou další z řady výhod, jenž pozvedávají MLT® one™ nad jiné multiplayerové herní zařízení.